Týdenní rozbor

Týdenní rozbor pro 6. týden (od 30.1. do 5.2.)

V řadě novin a časopisů najdete týdenní astrologické rozbory pro jednotlivá sluneční znamení. Výpovědní hodnota těchto rozborů je omezená a nemůže nahradit osobní horoskop, který bere v úvahu vliv všech nebeských těles. Přesto může být i takový týdenní rozbor zajímavým podnětem k zamyšlení. Následující rozbor pro Vás připravila paní astroložka Blanka Vojáčková z Říčan, na kterou se také můžete obrátit se svými dotazy (astro@aksos.cz, www.astro.aksos.cz).

Datum a přesný čas přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého se každý rok může lišit. Pokud máte pochybnosti, ve kterém, znamení stálo Slunce v době Vašeho narození, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních rozborů. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo narození a co nejpřesněji čas narození. Odpověď dostanete obratem emailem zdarma. Pokud Vás zajímá, co je Vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy Vašeho života, jak nejlépe reagovat na určité životní situace nebo jaký význam mají případné zvraty a krize, nechte si vypracovat osobní horoskop podle přesného času a místa narození.

Beran
Pamatujte, že díky působení Marsu snáze vypěníte nebo uděláte něco, co vás později může mrzet. Trpělivost budete potřebovat i u příležitosti pololetního vysvědčení vašich dětí.

Býk
Pokud máte co oslavovat, udělejte to s plnou parádou. V pondělí vás snadno dojme nějaký obyčejný příběh. V úterý neodmítnete žádná přání svých dětí. Od pátku se těšte ze všech svých radostí.

Blíženci
I když budete chtít zapůsobit seriózním dojmem, neberte se až příliš vážně. Vaše děti stejně vnímají vaše skutky daleko víc než vaše kázání. V pátek si vezměte volno a užijte si s nimi zábavné prázdniny.

Rak
Začátkem týdne na vás možná dopadnou některá vážná slova, ale vám pravděpodobně příliš do řeči nebude. Ve středu může nastat zmatek v dopravě, cestujte s dostatečnou časovou rezervou.

Lev
Trénujte svůj nadhled a používejte chladnou hlavu. Neberte si problémy osobně, raději se je snažte konstruktivně řešit. V pátek zajděte s dětmi do zoo nebo do bazénu, i to může být odměna za vysvědčení.

Panna
Pokud se vám v minulém týdnu v některých ohledech nedařilo, zkuste nepříjemnostem předcházet tím, že předem seznámíte okolí se svou představou a svými plány.

Váhy
V tomto týdnu se nebudete nudit, budete řešit jednu věc za druhou. Před některé úkoly budete postaveni dost nečekaně. Zachovejte si vtipnou mysl a drobné mezilidské konflikty vyřeší úsměv.

Štír
Některé „rádoby vtipné“ výroky vás budou vytáčet. Zkuste si nebrat některá slova osobně a buďte tolerantní. Ve čtvrtek nevěřte každé „dobré radě“, možná si nejlépe poradíte vlastním úsudkem.

Střelec
Ve věcech i v plánech se rozhodně vyplatí mít pořádek. V nepřehledném terénu ztratíte spoustu zbytečné energie. Od pátku se věnujte nějaké dobrodružné sportovní aktivitě.

Kozoroh
Určitě vám záleží na tom, aby vaše slova dopadala na úrodnou půdu. Místo kázání u příležitosti konce pololetí zajděte pro své vlastní vysvědčení, třeba se vám vybaví ty správné vzpomínky a budete moci své děti lépe povzbudit.

Vodnář
Oslavě svých narozenin věnujte správnou péči, byla by škoda důležité výročí jen tak přejít. Užívejte si to především vy, okolí se bude bavit s vámi. V neděli vám bude dobře ve společnosti kamarádů.

Ryby
Přelom ledna a února si můžete užít při zimních radovánkách i na různých společenských akcích. Dopřejte si i četbu knížek nebo sledování romantických filmů.

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |