Týdenní rozbor

Týdenní rozbor pro 8. týden (od 18.2. do 24.2.)

V řadě novin a časopisů najdete týdenní astrologické rozbory pro jednotlivá sluneční znamení. Výpovědní hodnota těchto rozborů je omezená a nemůže nahradit osobní horoskop, který bere v úvahu vliv všech nebeských těles. Přesto může být i takový týdenní rozbor zajímavým podnětem k zamyšlení. Následující rozbor pro Vás připravila paní astroložka Blanka Vojáčková z Říčan, na kterou se také můžete obrátit se svými dotazy (astro@aksos.cz, www.astro.aksos.cz).

Datum a přesný čas přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého se každý rok může lišit. Pokud máte pochybnosti, ve kterém, znamení stálo Slunce v době Vašeho narození, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních rozborů. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo narození a co nejpřesněji čas narození. Odpověď dostanete obratem emailem zdarma. Pokud Vás zajímá, co je Vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy Vašeho života, jak nejlépe reagovat na určité životní situace nebo jaký význam mají případné zvraty a krize, nechte si vypracovat osobní horoskop podle přesného času a místa narození.

Beran
Dobře vybírejte a z toho, co se vám nabízí, berte jen to pro sebe nejlepší. A méně bude znamenat více. Ve čtvrtek možná přijde nečekaná, ale jasná a povzbudivá zpráva.

Býk
Okolo vás bude vládnout netrpělivost, ale vy si na vše dopřejte dostatek času. I za cenu toho, že budete začínat ve velkém předstihu před ostatními. Radost z hotové práce podpořte nějakou dobrotou.

Blíženci
Vaši spolupracovníci nebudou vždy vítat vaši neustálou iniciativu k vymýšlení novinek a zlepšováků. Nejlépe se vám budou prosazovat ve čtvrtek. V neděli odpoledne navštivte své příbuzné.

Rak
Často se budou rozcházet vaše potřeby s tím, co můžete mít. Nespokojenost bude živená ještě vaší nepohodou nebo špatnou náladou. Může vám ji napravit oblíbená hudba nebo procházka.

Lev
V pondělí a v úterý jednejte podle obecných společenských norem a obvyklých zvyklostí. Ve čtvrtek se pusťte do vyjednávání. Čím budete stručnější, tím větší dopad budou vaše slova mít.

Panna
I když všední dny velkou hitparádu neslibují, snažte se každý den aspoň o malou radost pro potěšení svých smyslů a své duše. Ve čtvrtek můžete udělat i nějaké odvážné pokrokové rozhodnutí.

Váhy
Mars v Beranu vás vyzývá do akce, Jupiter ve Vahách chce od všeho ještě trochu víc.. Ať neuženete sami sebe vlastními ambicemi. Rozmýšlejte, co vám za tu námahu stojí a co ne.

Štír
Máte na vybranou: buďto budete čekat, jak se události budou ubírat bez vašeho zásahu, nebo se rozhodnete, co chcete, a něco pro to uděláte. V úterý postupujte systematicky a důkladně.

Střelec
Pokud vás k aktivitám motivuje láska, budete schopní hory přenášet. Někteří z vás ale raději půjdou velmi opatrně krůček po krůčku a budou si dávat dobrý pozor na to, aby nepřekročili pravidla.

Kozoroh
Začátkem týdne ještě budou výborné konstelace pro konstruktivní a dobře uvážené změny. Důležité je mít smysluplné cíle. Čtvrtek bude příležitostí pro teoretické diskuse.

Vodnář
Kdo má narozeniny v úterý, může upevnit svou pozici v práci. Také vás uklidní každodenní řád a stabilnější životní styl. Ve středu budete těžko hledat kompromisy.

Ryby
Nepodléhejte sentimentu ani pod vlivem výloh plných srdíček. Jen vy nejlépe víte, co vaše blízké duše potřebují a čím jim uděláte radost. V sobotu po poledni vstupuje Slunce do vašeho znamení, zaktivizujte svůj život.

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |