Týdenní rozbor

Týdenní rozbor pro 7. týden (od 6.2. do 12.2.)

V řadě novin a časopisů najdete týdenní astrologické rozbory pro jednotlivá sluneční znamení. Výpovědní hodnota těchto rozborů je omezená a nemůže nahradit osobní horoskop, který bere v úvahu vliv všech nebeských těles. Přesto může být i takový týdenní rozbor zajímavým podnětem k zamyšlení. Následující rozbor pro Vás připravila paní astroložka Blanka Vojáčková z Říčan, na kterou se také můžete obrátit se svými dotazy (astro@aksos.cz, www.astro.aksos.cz).

Datum a přesný čas přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého se každý rok může lišit. Pokud máte pochybnosti, ve kterém, znamení stálo Slunce v době Vašeho narození, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních rozborů. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo narození a co nejpřesněji čas narození. Odpověď dostanete obratem emailem zdarma. Pokud Vás zajímá, co je Vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy Vašeho života, jak nejlépe reagovat na určité životní situace nebo jaký význam mají případné zvraty a krize, nechte si vypracovat osobní horoskop podle přesného času a místa narození.

Beran
V pondělí se ještě snadno něco semele, ale pak už byste si měli užívat celkem pohodový a konstruktivní týden. Pokud máte možnost vzít si na pár dní volno, rozhodně jeďte do hor a užívejte si zimní atmosféru.

Býk
Zejména při mrazivém počasí se dobře chraňte před prochladnutím, sluníčko ale vyhledávejte a pobývejte pokud možno venku na čerstvém vzduchu. Páteční večer bude výborný na konstruktivní domluvy.

Blíženci
V pondělí postupujte podle pravidel, v úterý dojde k uvolnění a vy budete mít chuť jakkoli vystoupit z řady a projevit svou odlišnost. V pátek pozvěte přátele na skleničku, bude se moc pěkně povídat..

Rak
Možná nebudete v těchto dnech cítit pevnou oporu v rutině a budete muset reagovat na nečekané události, ale úspěch bude vždy záviset na vaší náladě a psychické pohodě.

Lev
Začátkem týdne si vystačíte v rovině představ a teorií. Ve čtvrtek se nebojte projevit svou odvahu a šťastnou prozřetelnost. V neděli udělejte to, co je podle vás nejvíc spravedlivé.

Panna
V praktických záležitostech se nebudete mít vždy čeho chytit, trocha improvizace bude nutná a vy ji určitě zvládnete díky svým zkušenostem a trpělivé snaze dělat vše co nejlépe.

Váhy
I když budete přesvědčeni o tom, že víte, jak a co má kdo dělat, nechte si tentokrát své rady pro sebe. Možná se některá bude hodit při vašem hledání optimálního řešení. V sobotu se nalaďte na optimistickou vlnu.

Štír
Záplavě nesourodých informací nevěnujte pozornost, připravují vás o čas i o pozornost. Soustřeďte se na konkrétní praktickou činnost, která vám přinese i určité psychické uvolnění.

Střelec
Při některých vtipných situacích snadno zapomenete na starosti, pokud nějaké máte. Vždy se najde důvod, proč si dát dobré jídlo nebo dopřát jiný příjemný zážitek. V sobotu si budete věřit celkem na cokoli.

Kozoroh
Začátkem týdne si ještě budete potřebovat cosi dokázat, ale postupně dojdete k poznání, že ničeho podobného nemáte za potřebí a jste v pohodě s tím, jací jste i bez důkazů. V noci z pátku na sobotu se vám bude chtít víc povídat než spát.

Vodnář
Pokud máte narozeniny v sobotu nebo v neděli, máte nejlepší předpoklady k tomu, abyste prožili úspěšný a plodný rok. Tak si nezkazte zbytečnou nespokojeností nebo přehnanými požadavky.

Ryby
I když Neptun vaše vnímání trochu rozostřuje, chcete vědět, s čím můžete počítat a na co se můžete spolehnout. Záruk se vám ale moc nedostává. Nezbude vám, než se pustit s důvěrou do života, ať už vás zavede kamkoli.

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |