Kurzy a semináře

V této kapitole naleznete seznam kurzů, seminářů a přednášek, které pořádají astrologové, numerologové, průvodci tarotem a další odborníci v oblasti ezoteriky. Pošlete nám informace o svém kurzu, semináři nebo přednášce a my vše zveřejníme zdarma.

Festival MILUJ SVŮJ ŽIVOT v Praze 15.-17.2.2019
Tradičně je připravený pestrý program plný zajímavých přednášek, koncertů, cvičení, workshopů z oblasti zdravého životního stylu, osobního rozvoje a alternativní medicíny. Neopomenutelnou součástí festivalu je velká výstavní část, kde mezi zajímavými službami a produkty, bude zajištěno i kvalitní a chutné občerstvení.
V pestrém programu si každý „najde to své“. Poprvé zde zažijeme léčivou meditaci Probouzení ve společném vystoupení oblíbené autorky Léčivého divadla, paní Gabriely Filippi s fenomenálním hlasovým improvizátorem Patrikem Kee. Vaší pozornosti by také neměla uniknout zajímavá přednáška O tajemství komunikace (nejen) se psy Michaely Drábkové. Po delší odmlce jsme rádi, že můžeme přivítat také MUDr. Vladimíru Strnadelovou a pana Jana Zerzána s tématem Zažívací systém, strava a celostní medicína. Výraznými osobnostmi jsou známý český bylinář Martin Kolár, terapeutka Renata Lopourová nebo Ing Adolf Inneman. Šamanský buben jako přítele a pomocníka vám představí Ladislav Kročák. Svou účast potvrdila např. oblíbená terapeutka Wahlgrenis. Dozvíte se o léčení přírodní cestou a o vlivu látky DMSO a olejovo-bílkovinové stravy, kterou vám představí paní Helena Cmurová. Hani Růžičková se s vámi podělí o novou převratnou cestu do pohody - Terapii Pocitu. Jak se zbavit brýlí Norbekovovou metodou vám ukáže paní Julia Holíková.
Program a další info najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz nebo 608 377 573
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 31.1.2019

Happy Mouth® Šťastný úsměv - generativní energetická stomatologie
Konečně nekonečná možnost ošetření našich zubů s lehkostí na radost i pohodu, bez bolestí a omezení.
Už jste slyšeli o práci s energií, kvantování? Určitě ano.
A už víte, že existuje energetická dentální vrtačka? Energetická zubní niť? Virtuální zubní laser?
I pro mě je to velké překvapení a ještě větší s jakou lehkostí úspěšně můžeme ošetřit zuby, dásně, kazy, krčky bez bolesti, bez strachů i traumat. Jen spustíme body, receptory, reaktory, aktivační i generativní, obnovující systémy... obnovy kostí, aktivace slinných žláz ...
A věděli jste, že třeba volba mentálního těla v rozhodnutí, výběru, očekávání, nedůvěry v nás i okolí „leze“ do zubů? Zvýší se kazivost, obnažování krčků, krvácivost dásní, záněty, váčky? Dovolíte si to změnit? Jaké by to bylo, kdybychom si dovolili přijmout nekonečnou energii hojnosti zdraví s lehkostí pro naše zuby? A co všechno si dovolíme vytvořit?
Máte chuť dát si zdraví do zubů?
Mgr. Alishia Gajić, alisigajic@seznam.cz
www.zdravipodlupou.cz, www.nekonecnahojnostzdravi.cz,
FB nekonecna hojnost zdraví, energetická stomatologie
Těšíme se na nekonečné sdílení v sobotu 27.10.2018 v Učebně A od 13.00 hod.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 6.10.2018

Festival MILUJ SVŮJ ŽIVOT v Praze
Srdečně vás zveme na 53. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT, který se koná ve dnech 27.-29.10.2018. Hlavním záměrem akce je představit na jednom místě nejrůznější směry a obory.
Festival se koná NOVĚ v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4. Místo má výbornou dopravní dostupnost – je cca 150 m od výstupu metra C – Háje a zastávek městských a příměstských busů. Výstavní část je bezbariérová, do přednáškových sálů budeme moci použít i výtah. Do výstavní části je vstupné Zdarma.
Program a další info najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz nebo 608 377 573
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 6.10.2018

Ezotera 15-16.9.2018...Součástí výstavy Ezotera jsou také zajímavé přednášky a další programy, probíhající na čtyřech místech současně. Poprvé se programu zúčastní skvělá kapela Obereg. Mezi lektory tentokrát přivítáme např. oblíbenou kartářku Martinu Boháčovou, terapeuta Seymoura Koblina z USA, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, léčitele Josefa Kaplana. Svým vystoupením program zpestří fenomenální hlasový improvizátor Patrik Kee. Dozvíte se více a prakticky o Ajurvédě, naučíte se ohýbat vůlí příbory a rozkryjete tajemství Tantry. Představí se vám také čerstvá kosmetika Ringana. Budeme hledat řešení bolesti karpálních tunelů a myšitýdy
V sobotu je pro vás také připraveno odpoledne s Portálem osobního rozvoje Příznaky transformace, ve kterém si Zdarma užijete zajímavé programy a zábavné aktivity.
Výstava probíhá v Hale TJ Pankrác, která se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstupné do výstavního prostoru je Zdarma. Celodenní vstupné na přednášky 165,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 3.9.2018

ŠKOLA TAROTU A PSYCHOLOGIE OSTRAVA otevírá od 20. září 2018 nový běh ročního studia tarotu a dvouletého studia tarotu a psychologie. Více informací naleznete na www.terapie-tarot.cz
Mgr. Svatava Janošková, konzultace@terapie-tarot.cz, 13.8.2018

Přihlaste se na zajímavé kurzy a semináře vedené psycholožkou Mgr. Svatavou Janoškovou:
e-mail: konzultace@terapie-tarot.cz
mobil: 731 482 969

Mgr. Svatava Janošková, konzultace@terapie-tarot.cz, 13.8.2018

Roční kurz práce se sny
Jedinečný kurz práce se sny - kombinovaná individuální a skupinová práce v průběhu jednoho školního roku. Na konci kurzu obdržíte certifikát.
Vzhledem k velkému úspěchu předchozích seminářů a velkému zájmu o toto téma otevíráme roční kurz práce se sny.
Minimum teorie a hodně praktických cvičení. Na kurzu získáte potřebné vybavení pro další samostatnou práci se sny.
Je možné zvolit pouze individuální nebo skupinovou variantu kurzu. Individuální variantu je možno absolvovat i formou dálkového studia (skype,...).
www.slunecnivitr.cz
Dotazy ke kurzu: tel. 601 323 989.
Sluneční vítr Ludmila Klepalová, centrum@slunecnivitr.cz, 9.8.2018

Seminář je pro všechny, kdo chtějí touto cestou léčit své traumatické symptomy, i pro ty, kdo teprve hledají a chtějí poznat, co to konstelace jsou.
www.slunecnivitr.cz, tel. 601 323 989
Ludmila Klepalová Sluneční vítr, centrum@slunecnivitr.cz, 9.8.2018

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 52. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů, 13.-15.7.2018
Festival se koná v areálu SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň – Skvrňany. Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Internáty“. Přímo v areálu je také velké parkoviště. Programy probíhají denně od 9.00 do 21.00 hodin. Výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. Do výstavního prostoru je vstupné Zdarma. Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu. Podrobný program a další informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 27.6.2018

Prodejní výstava Ezotera 2.-3.6.2018.
Součástí výstavy jsou také zajímavé přednášky a další programy, probíhající na čtyřech místech současně. Mezi lektory tentokrát přivítáme např. mongolskou šamanku a vědmu Iris Turečkovou Palaanovou, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, léčitele Dr. Evu Moučkovou a Josefa Kaplana, spisovatele Pavla Zieglera. Pozvání přijali také Gabriela Filippi - populární herečka a autorka Léčivého divadla a Ing. Adolf Inemann. Dozvíte se více např. o Tajných rituálech krásy, Skrytých příčinách depresí a stále více aktuální téma Borelióza a jak na ní. Naučíte se jak pečovat přírodně o svou pokožku a chránit ji při opalování. Prozradíme vám Recept na dlouhověkost.
Výstava probíhá v Hale TJ Pankrác, která se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstupné do výstavního prostoru je Zdarma. Celodenní vstupné na přednášky 165,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 12.5.2018

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |