Kurzy a semináře

V této kapitole naleznete seznam kurzů, seminářů a přednášek, které pořádají astrologové, numerologové, průvodci tarotem a další odborníci v oblasti ezoteriky. Pošlete nám informace o svém kurzu, semináři nebo přednášce a my vše zveřejníme zdarma.

Astrologická symbolika v tarotu I. - 7. 10. 2023

Seminář Vás seznámí se základy astrologie - charakteristikou 12 znamení zvěrokruhu, symbolickými významy planet, astrologických domů a aspektů. Vysvětlí analogické souvislosti a vztahy mezi astrologickou a tarotovou symbolikou. Naučíte se rozumět astrologickým znakům na jednotlivých tarotových kartách. Dále se naučíte orientovat ve vlastním radixu a pochopit základy svého nativního horoskopu.
Na semináři obdržíte vypracované studijní materiály. Součástí studijních materiálů bude i Váš radix, v případě, že uvedete do přihlášky datum, čas a místo narození.
Pořádán v Ostravě od 9h do 17h (celkem 8h vyučování, přestávka na oběd 1h),cena 1 200,-Kč.
Hlaste se již nyní na konzultace@terapie-tarot.cz, počet účastníků je omezen na max. 10 osob.
Mgr.Svatava Janošková, konzultace@terapie-tarot.cz, 25.7.2023

Výklad snů - 23. 9. 2023
Seminář Vás uvede do práce se snem, objasní metody výkladu snu, vysvětlí, jak správně rozumět symbolické řeči snů, a jak výklad snu vhodně využívat k orientaci ve svém životě a řešení aktuálních potíží. Součástí je praktická ukázka výkladu snů účastníkům semináře.
Pořádán v Ostravě od 9 do 17h (celkem 8h vyučování, přestávka na oběd 1h).
Cena je 1 200,-Kč.
Hlaste se již nyní na konzultace@terapie-tarot.cz, počet účastníků je omezen na max. 10 osob. Více informací naleznete na www.terapie-tarot.cz.
Mgr.Svatava Janošková, konzultace@terapie-tarot.cz, 25.7.2023

Roční dvousemestrální studium Tarotu a Dvouleté studium Tarotu a psychologie otevírá nový běh již 21. září 2023!
Naučíte se vykládat tarotové karty nejen jako věštbu. Porozumíte symbolice Tarotu a karty se pro Vás stanou životním průvodcem a cestou ke zvýšení duševní pohody a vyrovnanosti.
Hlaste se na email konzultace@terapie-tarot.cz, počet účastníků je omezen na max. 12 osob. Více informací naleznete na www.terapie-tarot.cz.
Mgr. Svatava Janošková, konzultace@terapie-tarot.cz, 25.7.2023

Otevírá se již 11. ročník studia esoterických věd
Studium na Akademii Křídla Andělská je čtyřleté, zaměřené na práci s energiemi. Celkem 8 víkendů (16 výukových dní). Za každý ukončený ročník obdrží student certifikát o absolvovaném studiu. Ukončením studia je absolventský diplom. Studovat lze pouze od prvního ročníku. Ve výjimečných případech lze studium přerušit a pokračovat v následujícím roce.
Více info na tel. 721996850; kridla.andelska@seznam.cz; www.kridlaandelska.cz
Eva Kalivodová Štichová, kridla.andelska@seznam.cz, 18.7.2023

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |