Kurzy a semináře

V této kapitole naleznete seznam kurzů, seminářů a přednášek, které pořádají astrologové, numerologové, průvodci tarotem a další odborníci v oblasti ezoteriky. Pošlete nám informace o svém kurzu, semináři nebo přednášce a my vše zveřejníme zdarma.

Další výstava Ezotera se uskuteční o víkendu 16. a 17. září letošního roku. Konat se bude opět v Hale TJ Pankrác v Praze Nuslích. Nakoupit zde můžete nejen nejrůznější předměty, dárky a zboží, od léčivých doplňků stravy a zdraví prospěšných produktů nebo kosmetiky, po dárky, šperky, oblečení, ale také i zboží pro domácnost – např. ekodrogerii, mandaly, dekorační látky, bytové předměty a mnoho dalšího. www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 6.8.2017

ŠKOLA TAROTU A PSYCHOLOGIE OSTRAVA
otevírá nový běh ročního studia tarotu a dvouletého studia tarotu a psychologie již 21.9.2017. Hlaste se na konzultace@terapie-tarot.cz, zbývají poslední volná místa!
Více informací naleznete na www.terapie-tarot.cz.
Mgr. Svatava Janošková, konzultace@terapie-tarot.cz, 25.7.2017


Životní styl pro zdravý mozek a dobrou paměť
Helena Žahourová
9.7.2017 od 12.00 -13.45 hod.
SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň.
Kvalitní spánek nám pomáhá ukládat si informace do dlouhodobé paměti.Naopak pokud zažíváme neklid, stres, tak si do dlouhodobé paměti ukládáme informace hůř. A co nám ještě pomůže k lepší paměti? Třeba tmavá čokoláda, borůvky, vlašské ořechy nebo červené víno - v přiměřeném množství.
Více k celé akci na www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 17.6.2017

Bernd Frank (Německo)
AGNIHOTRA – léčení lidí, zvířat, rostlin a Země
7.7.2017 od 18.00 do 21.30
SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň Skvrňany
Védy patří k nejstarším písmům naší Země. Obsahují původní vědění, které propojuje přírodní a spirituální zákony s vědou a základy etiky. HOMA terapie je ve Védách popsána jako proces, který vychází z vědy o bioenergii, lékařství, klimatologii a zemědělství a rovněž slouží k duchovnímu rozvoji člověka. WWW.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 14.6.2017

Týdenní setkání pro všechny, kdo chtějí někam patřit.
Chcete strávit letní čas s lidmi, kterým je spolu dobře a kteří se navzájem podporují?
Chcete někam patřit? Tak pojeďte s námi strávit týden
v létě.
Co Vás čeká: 2 dny na plachetnici, adrenalinový zážitek - lanové centrum v přírodě, a potom pobyt v domě s krásnou zahradou a bazénem, kde proběhne pro ty, co chtějí, kurz Setkání se silovým zvířetem. Zpívání, tanec, grilování,....
Všechny programy jsou dobrovolné a je na Vás, zda se jich zúčastníte nebo si uděláte program dle svého či jen prolenošíte dny u bazénu nebo v bazénu.
více info na www.slunecnivitr.cz nebo tel. 601 323 989
Sluneční vítr, centrum@slunecnivitr.cz, 20.5.2017

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 49. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
7.-9.7.2017
Areál SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň Skvrňany
Ve dnech 7.-9.7. se uskuteční v Plzni další ročník festivalu Miluj svůj život, zaměřený převážně na zdravý životní styl, alternativní obory a osobní rozvoj. Základ festivalu tvoří přednášky, koncerty, cvičení a pracovní dílny probíhající hned na několika místech souběžně.
NENECHTE SI UJÍT:
Agnihotra – léčení lidí, zvířat, rostlin a Země - Bernd Frank (Německo), filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, Guru Sansar Kaur (USA), breatharián Martin Bruncko (Slovensko), šamanka a vědma Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová (Mongolsko), odborník na ajurvédu PhDr. Sandhu Bhagwant Singh CSc. (Indie)…Programy probíhají denně od 9.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu. Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 28.3.2017

Prodejní výstava Ezotera 20.-21.5.2017
Můžete zde nakoupit dárky pro sebe i své blízké – v nabídce najdete nejrůznější zboží nejen pro ženy (oblečení, šperky, kosmetiku, knihy), ale i pro domácnost (obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, vykuřovadla, orgonity).NENECHTE SI UJÍT:
Estela Palaris Orbito (Filipíny) – tradiční filipínské léčení i s možností individuálního léčení přímo na místě, léčitelka Dr. Eva Moučková, vědma a šamanka Iris Erdenechimeg T. Palaanová (Mongolsko), breatharián Martin Bruncko (Slovensko), herečka a moderátorka Gabriela Filippi…
Součástí prodejní výstavy jsou i poradny alternativní a klasické medicíny. Najdete zde výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, masáže, čtení z ruky, astrologii, frekvenční terapii…
Zajišťujeme i stravování přímo na místě, a to převážně vegetariánské, makrobiotické či raw.
Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 23.3.2017

PharmDr. Margit Slimáková
Zdravá výživa pro každého
10.2.2017 od 17.00 do 18.00 hod.
Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10
PharmDr. Margit Slimáková je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zpopularizovala u nás Zdravý talíř, který rychle nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Je také odbornou garantkou přelomové iniciativy Skutečně zdravá škola, která usiluje o regulaci bufetů a prodeje sladkostí ve školách, po vzoru vyspělejších zemí.
Na přednášce si budete povídat např. o tom, proč je třeba zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Co jsou ty nejkvalitnější potraviny? Jaká jsou nejlepší výživová doporučení? Praktická pomoc: Zdravý talíř jako nástroj pro pohodové a individuální sestavení jídelníčku. Bio, konvenčně nebo GMO?
Tato jedinečná přednáška se uskuteční v rámci festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 10.2. Více na www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 4.1.2017

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 48. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
Ve dnech 10.-12.2.2017 se uskuteční v Praze v pořadí již 48. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT.
I tentokráte se můžete těšit na spousty zajímavých lektorů a přednášek:
Poprvé budete mít jedinečnou příležitost se v rámci festivalu setkat s PharmDr. Margit Slimákovou, nejvýraznější českou specialistkou na výživu a zdravotní prevenci. Další osobností je bezesporu spisovatelka a léčitelka Dari Puspa Kabardina, dále např. umělkyně a terapeutka Františka Janečková, redaktor a spisovatel Karel Funk, filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, herečka a moderátorka Gabriela Filippi, naše přední socioložka Doc. PhDr., CSc. Miluše Kubíčková, odborník na ajurvédu PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. (Indie) nebo na bioinformační technologie Libuše a Petr Bělousovi…
!!!VÁNOČNÍ PERMANENTKA!!!
MOŽNOST PRVNÍ CENY NA VSTUPNÉ - vánoční permanentka 500,- Kč (přihláška a platba do 20.12.2016), vhodné též jako dárek - zasíláme dárkovou poukázku.
www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 1.12.2016

EZOTERA - prodejní výstava
26.-27.11.2016 PRAHA
HALA TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle
(150 m pěšky od metra C Pražského povstání)


Zajímavé přednášky, workshopy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný program - to vše je výstava EZOTERA. Můžete zde nakoupit vánoční dárky pro sebe i své blízké – v nabídce najdete nejrůznější zboží nejen pro ženy (oblečení, šperky, kosmetiku, knihy), ale i pro domácnost (obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, vykuřovadla, orgonity).

NENECHTE SI UJÍT:
Estela Palaris Orbito (Filipíny) – Tradiční filipínské léčení i s možností individuálního léčení přímo na místě, PhDr. Miluše Kubíčková – Zdraví, Renata Lopourová – Nedamovský poltergeist, Zdenka Blechová – Ctnosti a nectnosti, Věra Várady – Jaký bude rok 2017?, Ing. Josef Schrötter – Záření nepříznivé pro naše zdraví…
Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost - Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání, výstup do ulice Lomnického. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 10.11.2016

Zdenka Blechová
Kdo se bojí smrti, bojí se změn
28.10.2016
Praha, gymnázium Omská, Omská 1300
Od 10.00 do 11.00 hod.
Ani si neuvědomujeme, že umíráme někdy mnohokrát za den, za týden či za měsíc. Vždy, když nám něco dojde a měníme myšlení, umře v nás něco starého, aby se něco nového v nás mohlo narodit. Zavřou se jedny dveře a už není cesta zpět, protože se narodila nová mysl, která nám otevřela dveře k novému konání a tím i k jinému žití. Kdo se bojí změn, ochuzuje se o možnost žít jinak a setrvává nečinně v tom, co žije, což mu není příjemné. A tak se nebojte umírat, abyste se mohli zrodit.
Přednáška se uskuteční v rámci festivalu Miluj svůj život v Praze. Více na www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 14.10.2016

Luisa Muratori (Itálie)
Mise splněna – a co dál?
Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10
29.10.2016 od 15.00 do 17.00 hod.
Luisa Muratori (70), italská vědma, autorka knihy Oči z nebe. Před více než třiceti lety vstoupila do kontaktu s nepozemskou inteligencí a od té doby během svých pracovních cest, během seminářů i individuálních aktivací Hvězdného kódu pracuje intenzivně na pozvednutí energetických vibrací planety Země. Do České republiky přijíždí jednou ročně - vždy na podzim a právě v rámci festivalu Miluj svůj život budete mít jedinečnou příležitost se s tou vyjímečnou ženou setkat i osobně.
Kompletní program celé akce najdete http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 30.9.2016

Na cestu k vnitřní harmonii Vás zve Liduše Pražáková.
Všichni občas známe stav, kdy se naše srdce rozchází s myslí a naše jednání se ubírá třetím směrem – cítíme vnitřní rozervanost a nemůžeme se jí zbavit.
Chceme-li být spokojení, je třeba, aby naše srdce, mysl i jednání byli zajedno.
Na semináři se dozvíme a ukážeme si, jak vykročit k tomuto sjednocení se sebou.
Příspěvek: Výše příspěvku je volitelná a každý si jej určuje sám podle vlastní spokojenosti na konci semináře.
PŘIHLÁŠKY a informace: tel. 601 323 989,
www.slunecnivitr.cz
Kdy a kde: 15. října, 10 – 16 hodin, Husova 190, Sulejovice, okr. Litoměřice
Liduše ze Slunečního větru, centrum@slunecnivitr.cz, 19.9.2016

Martina Blažena Boháčová
17.9. 2016 od 12.00 do 13.00 hod.
Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Cena 150 Kč
Tajemství Černé luny v horoskopu člověka, zajímá čím dále tím více lidí. Je to hlavně proto, že ukazuje na oblast karmických dluhů. Tmavý bod v našem horoskopu, který nás upozorňuje, na co si máme dávat pozor. Každých 9 let se otevírají karmické brány. Tyto karmické brány vytahují nová životní témata, na kterých má člověk pracovat. Jak a kdy se otevírají vaše karmické brány, o tom si řekneme v některém z příštích čísel časopisu ve Hvězdách. Povíme si také o vzorcích duše a jak s nimi pracovat. V dnešním článku se zaměříme na to, jak působí Černá Luna v jednotlivých znameních. Máme 12 zvířetníkových znamení a dvanáct různých energií. Ten kdo pracuje naplno na svém životě, by měl zvládnout všechny energie. Některá životní témata půjdou lehčeji a jiná složitěji. A právě postavení Černé Luny ukazuje na oblast, na kterou budeme muset zaměřit nejvíce pozornosti.
Přednáška se uskuteční v rámci prodejní výstavy Ezotera v Praze. Podrobný program a info na www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 8.9.2016

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 47.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice
Ve dnech 28.-30.10.2016 se uskuteční v Praze v pořadí již 47. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT.
!!!POZOR – do 15.9.2016 první sleva na vstupné!!!
Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 25.8.2016

Stanley Bradley
Láska, zdraví a úspěch
18.9.2016 od 13.00 hod do 14.00 hod
Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Cena 150 Kč
Přednáška se uskuteční v rámci prodejní výstavy EZOTERA. Poprvé se tak u nás můžete setkat s tímto známým a uznávaným spisovatelem, věštcem a autorem mnoha knih, který se také dlouhá léta věnuje studiu příčin vzniku nemocí.
Kompletní program najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info 608 377 573
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 25.8.2016

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |