Podrobný profil

Astroložka a numeroložka Mgr. Hana Černá

Telefon: 602853802
e-mail: hastro@seznam.cz

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu UP v Olomouci, obor speciální pedagogika, zaměření na sluchově postižené, hluchoslepé děti. Od r.1981 studium astrologie a numerologie ze starých originálních pramenů, psychologie, metod rozvíjení intuice, věšteckých snů a metod jejich interpretace, vypracovávání horoskopů, poradenská činnost. Od roku 1999 profesionální působení v oblasti astrologického a numerologického poradenství za použití klasických metod /nikoliv PC programů/.
Zájem o psychologii, reiki, chiromantii,bylinky, léčení vhodnou stravou.
Numerologické přednášky pro veřejnost, odborné příspěvky a články v médiích, rozbory slavných osobností, zajímavých dat – např.Instinkt, Ano, Ring, Blesk, Rytmus života,Pražský deník, Vlasta,iDnes, Blesk zdraví, Super,24 hodin apod. Spolupráce hlavně s TV NOVA / Superstar – rozbory osobností, umístění,pořad Víkend,Střepiny, TV zprávy,/rozbory pro největší australské rádio SBS, ale i pro české rozhlasové stanice.
2006 zařazena do IV.vydání životopisné encyklopedie“ Český almanach osobností a firem“.

Horoskopy

Upřednostňuji osobní kontakt s klientem po vypracování horoskopu, protože vzájemná komunikace a Vaše otázky umožní lépe vyřešit konkrétní problémy. Osobní kontakt ale není nutný, mám klienty po celé republice, v tomto případě zasílám horoskop poštou a případné dodatečné otázky zodpovím telefonem či e-mailem. Horoskop je vypracovaný srozumitelně a konkrétně pro laika, bez odborných názvosloví, kterým laik nerozumí.
Vypracovaný horoskop předávám i zasílám písemně, aby se klient kdykoliv k horoskopu mohl vrátit a mohl v něm hledat návod na řešení různých problémů.

Druhy horoskopů:

Nejvíce žádaný je komplexní individuální horoskop:
Obsahuje charakteristiku osobnosti, životní cíl, vhodný partner, životní dispozice, vhodná povolání, jaké jsou Vaše skryté vlastnosti, sebepoznání, jak vás vidí druzí lidé, k jakým zdravotním problémům inklinujete, Váš vztah k majetku, ke vzdělávání, k přátelům, Vaše hodnoty aj. Také horoskop obsahuje podrobný výklad 1 roku všech oblastí života tj.po stránce profesní, finanční, citové, zdravotní, celkové charakteristiky roků. Nikdy nekončím horoskop případným nepříznivým obdobím, ale snažím se ukázat cestu, najít příznivé období, tím dodat naději. Tak se klient dozví, jak to nepříznivé období bude asi dlouho trvat, na co se má připravit.
Já sama upřednostňuji tento typ horoskopu, protože všechny stránky života osobnosti se prolínají a vysvětlují proč se určitá událost stane či nestane.

Partnerský horoskop:
Obsahuje charakteristiku spojení dvou osobností, charakteristiku povahy osobností, kladné a záporné vlastnosti, jaké je to vhodné spojení,vztah k rodině a dětem, výběr vhodného partnera, čeho se vyvarovat, na jakých principech partnerství funguje a na několik roků dopředu charakteristiku stránky citové, partnerské těchto osobností.

Profesní horoskop
Charakteristika osobnosti, jaké má předpoklady, slabiny, jaké povolání je vhodné pro tuto osobnost, co naopak neodpovídá povaze osobnosti, jak se hodí pro určitou funkci, pomoc při výběru povolání, ideální oblst pro seberealizaci a na několik roků dopředu rozebrána budoucnost osobnosti po stránce profesní.
Pro firmy pomoc při výběrovém řízení, výběr vhodného kandidáta podle uvedených charakteristik.

Horoskop pro Vaše dítě
Objasní Vám možnosti, talent dítěte, vlastnosti, předpoklady, které je třeba rozvíjet.Také k jakým zdravotním problémům inklinuje. Naznačí Vám způsob výchovy dítěte, na co se zaměřit, záliby, silné a slabé stránky dítěte, vztah k rodičům, ke kolektivu atd. Tím Vám umožní dítě lépe chápat, porozumět mu. Poradí Vám, jak rozvíjet jeho potenciál a starším dětem pomoci při volbě povolání.

Zdravotní horoskop
Charakteristika osobnosti,životní cesta,dispozice k nemocem, na co si dát pozor, vhodnost osobního měsíce na léčbu a několik roků dopředu rozbor zdravotní stránky osobnostiatd.

Cena horoskopů je 880,- Kč, cena partnerského horoskopu je 1050,- Kč /rozbor 2 osobností/.

Také lze vypracovat:
- rozbor jména a příjmení osobnosti /celkový rozbor osobnosti, karmická zátěž, vlohy, zdravotní problémy, povolání atd./
- rozbor jména pro budoucí miminko /jeho vlastnosti, rozbor osobnosti, karmická zátěž, vlohy, možné zdravotní problémy atd./
- rozbor životní cesty, cyklů života, životních realizací, úskalí života osobnosti
- rozbor osobního roku po stránce osobních měsíců a osobních dat, lze vypočítat, co Vás čeká
konkrétní měsíc, den, k čemu je příznivý či naopak /je to využíváno např. pro obchodní schůzku, pro lékařský zákrok, soudní stání aj./
- rozbor společností, obchodních či jiných aktivit /studium jména nebo charakteru společnosti, úskalí, tvůrčí předpoklady, realizace atd./
- cifry a šťastná období osobnosti
- karmický osud osobnosti
- horoskop pro domácího zvířecího mazlíčka

Další informace najdete na webové stránce www.hastro.cz.

 
 
© Astrology.cz, Praha, 2000-2005
| Zavřít okno |