O astrology.cz

Pomocník a průvodce

Přáli bychom si, aby se tento server stal důvěrným pomocníkem všech, kteří hledají cestu k sebepoznání, průvodcem, který bude vždy po ruce, když budete chtít lépe porozumět svým partnerům, rodičům, přátelům nebo kolegům. Právě astrologie, numerologie nebo tarot vám může pomoci lépe pochopit sami sebe i druhé.

Tento server není ani učebnicí, ani úvodem do teorie astrologie, numerologie či tarotu. Pokud vás však toto tema zaujme, není nic jednoduššího, než navštívit nebližší knihkupectví a vybírat. Studiem astrologie nebo numerologie můžete získat mnoho vědomostí a dobrý odhad. Nikdy ale tyto znalosti nezneužívejte k získání moci nad druhými. Pamatujte, že jen každý sám je zodpovědný za svůj život a svá rozhodnutí.

Tento server budeme postupně rozšiřovat a všechny popisy zpřesňovat. Vraťte se proto brzy zpět a dozvíte se určitě více.

Naše osudy

Člověk se zajímá o svůj osud již od počátku své existence. Vznikly tak obory jako čínská nebo západní astrologie, numerologie, tarot či typologie. Ať už použijete pro poodkrytí roušky tajemství nad svým osudem kterýkoliv z těchto nebo i jiných oborů, pamatujte že mají jedno společné. Ukazují vám cestu a odhalují váš osud jako dispozici, nikoliv jako věc předem danou. Jen vy máte ve svých rukou volbu, jaký život budete skutečně žít. Je jen na vás, zda pochopíte své vlastnosti, zbavíte se vnucených systémů přesvědčení, odmítnete se nechat manipulovat do určitého typu chování a budete se chovat tak, jak cítíte, že byste se chovat měli. Je jen na vás, zda v další fázi odhalíte, které z vlastností vám daných jsou ty dobré, kterým dovolíte vyniknout a které jsou ty, bez nichž se obejdete. Je jen na vás jakou volbu v každý okamžik svého života uděláte. Pokud ale při tom budete rozumět sami sobě a svým nejbližším, půjdou vám vaše volby snáze a celý váš život bude radostnější a spokojenější.

Astrologové a numerologové

Astrologické a numerologické rozbory prezentované na tomto serveru jsou populární a velmi zjednodušenou verzí. Pro získání důkladného horoskopu nebo detailního numerologického rozboru vaší osobnosti je nutné navštívit zkušeného astrologa nebo numerologa. Budete překvapeni jejich přesnými výsledky.

Návštěvnost

Server astrology.cz navštíví každý týden obvykle 2000 až 2500 návštěvníků. Měsíční návštěvnost tedy dosahuje až 10.000. Většina návštěvníků si nechá zpracovat partnerské rozbory, osobní rozbory nebo biorytmy.

Inzerce

Chcete-li inzerovat na serveru astrology.cz, napište si o podrobnější informace. Rádi vám doporučíme nejvhodnější formu inzerce a pomůžeme s výrobou banneru.

Autor

Podrobný profil autora tohoto serveru najdete zde.

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |